Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Infrmacje ogólne

Czcionka:

Szanowni Państwo, Drogie Uczennice i Drodzy Uczniowie

Z przyczyn od nas niezależnych związanych z problemami technicznymi po stronie firmy Librus uprzejmie informujemy, że materiały przygotowane przez nauczycieli zostaną wysłane niezwłocznie po uruchomieniu serwisu.

Trwają ustalenia nad alternatywną komunikacją z uczniami w przypadku przedłużającej się awarii. Sposób komunikacji zostanie podany w najbliższym czasie.

Prosimy o wyrozumiałość i uzbrojenie się w cierpliwość.


Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

Zgodnie z rozporządzeniami MEN

z dniem 25.03.2020r.

rozpoczynamy zdalne nauczanie z uwzględnieniem podstawy programowej.

Poniżej przestawiamy do pobrania i zapoznania się dokumenty,  w oparciu o które prowadzone będą zajęcia:

Rozporządzenie MEN zmieniające rozporządzenia w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty...

Rozporządzenie MEN w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia...

Zasady zdalnego nauczania w ZSP w Kąpielach Wielkich

Aktualne informacje będą podawane w dzienniku elektronicznym Librus oraz na stronie szkoły w zakładce "Zdalne nauczanie". Prosimy o śledzenie ukazujących się informacji.


Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

W związku z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, nauczyciele naszej szkoły systematycznie przez dziennik elektroniczny Librus przesyłaja uczniom materiały do zdalnej nauki w domu.

UWAGA !!!

Pobranie przygotowanych materiałów jest możliwe wyłącznie przez stronę internetową !!!

Po przekierowaniu na stronę Librus rodzina, należy rozwinąć zakładkę "Librus synergia" i wybrać "Zaloguj"

 

Pobranie przez aplikację mobilną jest możliwe dopiero przez wykupienie na własny koszt dodatkowego pakietu. Decyzja ta jest już jednak indywidualną sprawą i wolą każdego użytkownika. 

Wykupienie ulepszonego konta nie jest konieczne do pobrania materiałów przygotowanych przez nauczycieli, a jedynie dodatkową wygodą dla użytkownika.

Dla osób mających trudności lub problemy z logowaniem do dziennika elektroniczego Librus w zakładce "Zdalne nauczanie" w górnej zakładce strony naszej szkoły, dostępne będą materiały, zadania i wszystkie materiały przygotowane przez nauczycieli naszej szkoły. Materiałay będą podzielone na poszczególne klasy, a każda klasa będzie miała podział tematyczny na poszczególne przedmioty. 

Może się zdarzać, że polecane Wam zadanie będą wymagało wiadomości z różnych przedmiotów, ale wszak życie również stawia nam problemy złożone, którym musimy podołać.

Wszystkim życzymy dużo spokoju.

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2021 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny