Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wydarzenia w roku szkolnym 2017/18

Czcionka:
 

WITAMY NA STRONIE ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO

 W KĄPIELACH WIELKICH

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. M. KONOPNICKIEJ

 

Jesteśmy na Facebooku, gdzie można oglądać również filmy z wydarzeń z życia szkoły ;-)

AKTUALNOŚCI:

TANECZNYM KROKIEM WITAMY FERIE!

Utworzono dnia 12.02.2018

No i wreszcie się doczekaliśmy! Mamy te od dawna wyczekiwane i wytęsknione ferie zimowe. Nim jednak się pożegnaliśmy, spędziliśmy wspaniałe chwile, uczestnicząc w zabawie karnawałowo - walentynkowej, na którą od dawna czekaliśmy.

czytaj dalej na temat: TANECZNYM KROKIEM WITAMY FERIE!

ZAMKNIĘCI NA NOC W SZKOLE…

Utworzono dnia 03.02.2018

Tak można by pomyśleć o naszych uczniach klasy V, którzy wspólnie ze swoją wychowawczynią Panią Agnieszka Maj-Koryczan spędzili noc w szkole z 2 na 3 lutego.  A co właściwie tam robiliśmy??

czytaj dalej na temat: ZAMKNIĘCI NA NOC W SZKOLE…

BEZPIECZEŃSTWO PONAD WSZYSTKO

Utworzono dnia 02.02.2018

Priorytetem wynikającym z Programu Wychowawczo - Profilaktycznego naszej szkoły jest dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczniów w szkole i poza nią. Fakt, że wychowują się oni w środowisku wiejskim sprawia, że są narażeni na większe zagrożenie niż ich rówieśnicy w mieście.

czytaj dalej na temat: BEZPIECZEŃSTWO PONAD WSZYSTKO

PRZYTUL MNIE...

Utworzono dnia 31.01.2018

Na co dzień nie wszyscy pamiętają o dobrodziejstwie przytulania. Na szczęście 31 stycznia przypada Jego Międzynarodowe Święto, o czym przypomnieli nam uczniowie z klasy IV wraz ze swoją wychowawczynią Panią Anitą Gajowiec. Dowiedzieliśmy się, że dzięki PRZYTULANIU unikniemy zawału serca, zwalczymy stres, będziemy weselsi i po prostu szczęśliwsi... 

czytaj dalej na temat: PRZYTUL MNIE...

GRATULACJE DLA DOROTKI KOBYLARZ!

Utworzono dnia 31.01.2018

Mimo, iż z opóźnieniem, jest nam niezmiernie miło poinformować użytkowników naszego szkolnego Facebooka, że wspaniała, sympatyczna i uzdolniona aktorsko Dorotka Kobylarz, uczennica klasy pierwszej została wyróżniona w Powiatowym Konkursie Recytatorskim ,,Humor w poezji dziecięcej” za wiersz W. Chotomskiej ,,Tata lata”.

czytaj dalej na temat: GRATULACJE DLA DOROTKI KOBYLARZ!

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZE OZDOBY ŚWIĄTECZNE ROZSTRZYGNIĘTY!!!

Utworzono dnia 31.01.2018

Nasi niezwykli uczniowie i ich cudowni rodzice jak zawsze wykazali się kreatywnością oraz chęcią do wspólnej pracy, i zabawy. Efektem tego była ogromna ilość ozdób świątecznych, które wpłynęły w ramach Szkolnego Konkursu na Ozdobę Bożonarodzeniową. Otrzymaliśmy od Was około 70 absolutnie cudownych, niezwykłych i różnorodnych prac, dlatego mieliśmy wyjątkowo trudny wybór, by wyłonić zwycięzców. 

czytaj dalej na temat: KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZE OZDOBY ŚWIĄTECZNE ROZSTRZYGNIĘTY!!!

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Listopad 2021 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny