Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Osiągnięcia

Czcionka:

Drużyna w składzie: Ewa Konieczna, Angelika Nowak oraz Zuzanna Rams zajęła III miejsce w XI edycji konkursu powiatowego "Zwierzęta i ich środowiska"

zorganizowanego pod patronatem Ligi Ochrony Przyrody.

Gratulujemy sukcesu!!!

Dalsze sukcesy drużyny naszych szczypiornistek w składzie: Zuzanna Rams (kapitan), Martyna Ćwik (kapitan), Ewa Konieczna, Amelia Latacz, Angelika Nowak, Paulina Nowak, Eliza Rams,  i Nikola Świerczek. Drużyna zajęła II miejsce w Szkolnych Zawodach Sportowych w mini piłce ręcznej dziewcząt na na szczeblu powiatowym.

Gratulujemy sukcesu!!!!!

Angelika Nowak zakwalifikowała się do etapu finałowego Gminnego Konkursu Języka Angielskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom, który odbędzie się 11 maja.

Gratulujemy!!

Drużyna naszych szczypiornistek w składzie: Martyna Ćwik, Ewa Konieczna, Amelia Latacz, Angelika Nowak, Paulina Nowak, Eliza Rams i Zuzanna Rams

zajęła I miejsce w Szkolnych Zawodach Sportowych na szczeblu miejsko-gminnym w mini piłce ręcznej dziewcząt.

Gratulujemy!!!

A już13 kwietnia zmierzą się w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej na szczeblu powiatowym.

Życzymy powodzenia :-)

Angelika Nowak z klasy VI zdobyła wyróżnienie w I Powiatowym Konkursie Poetyckim im. Anny Piątek.

Gratulujemy!

SZKOLNY  KONKURS  ORTOGRAFICZNY

I miejsce – Angelika Nowak  z klasy VI

II miejsce – Zuzanna Rams  z klasy VI

III miejsce – Mateusz Bąba  z klasy V

Dorota Kobylarz zajęła II miejsce w kategorii dzieci 5-6 lat w  Ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.: "Zawitała zima". Gratulujemy!!!

12.01.2016r. uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce w dorocznym pokazie przedstawień jasełkowych w Domu Kultury. Gratulujemy!!!

Aron Oskar Latacz zajął III miejsce w kat. dziecko młodsze w VI JURAJSKIEJ OLIMPIADZIE OYAMA KARATE DZIECI I MŁODZIEŻY. Gratulujemy!!!

Angelika Nowak (klasa VI) na kolejnym etapie Konkursie Wiedzy Biblijnej zajęła I miejsce i będzie reprezentowała cały dekanat na etapie finałowym, który odbędzie się w Sosnowcu.

GRATULUJEMY !!! I życzymy powodzenia ;-)

Angelika Nowak (klasa VI) zajęła I miejsce w XXI Konkursie Wiedzy Biblijnej. Awans do następnego etapu.

Do etapu rejonowego zakwalifikowały się również Eliza Rams, Zuzanna Rams

Gratulujemy :-)

20.11.2015r. Grzegorz wziął udział w zawodach powiatowych, w których uczestniczyło  60 uczniów, w tym zawodnicy klubu szachowego z Olkusza" Czarny Koń". Nasz uczeń uplasował się na 21 miejscu wygrywając 3 spośród siedmiu rozgrywanych rund.​

9.11.2015r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Wolbromiu odbyły się Miejsko- Gminne Zawody Szachowe. Szkołę w Kąpielach Wielkich reprezentował Grzegorz Płowiec uczeń klasy szóstej. Zawody rozgrywane były systemem kołowym, czyli takim , w którym każdy uczestnik gra z każdym. Wygrywał uczeń, który uzyskał największą ilość punktów tzn. zwycięstw.

Zwycięzcą tegorocznych zawodów został……  Grzegorz Płowiec!!!!! GRATULACJE!!!!!

7.10.2015r. wszyscy uczniowie województwa małopolskiego, którzy w etapach powiatowych zajęli miejsca od 1 do 6 spotkali się na lotnisku miejskim w Nowym Targu. Na starcie w każdym roczniku stawiło się ok. 120 uczestników. Już sama atmosfera panująca na zawodach może onieśmielić, a przecież trzeba jeszcze pobiec i postarać się to zrobić jak najlepiej. Martyna Ćwik z małymi przygodami ukończyła bieg na 68 miejscu, czyli prawie połowa stawki!!Paulina Nowak na 93 miejscu. Jesteśmy z naszych uczennic bardzo dumni i życzymy im dalszych sukcesów!!​

Dnia 18. 09. 2015r. dziesięcioro uczniów naszej szkoły stanęło na starcie Indywidualnych Biegów Przełajowych, na boisku szkolnym Zespołu Szkół Pod Lasem w Wolbromiu. Był to Miejsko- Gminny etap corocznych zmagań dzieci, kończący się Finałem Wojewódzkim. Wystartowali: Angela Nowak, Paulina Nowak, Eliza Rams, Mateusz Bąba, Patryk Bąba, Daniel Świerczek, Nikola Świerczek, Martyna Ćwik, Amelia Latacz, Grzegorz Płowiec. Nasze najzdolniejsze biegaczki Martyna Ćwik z klasy 6 i Paulina Nowak z klasy 5 zajęły czołowe miejsca ( Martyna II, a Paulina VI ), dające awans do kolejnego etapu.

Zawody powiatowe odbywające się 24. 10. 2015 na stadionie w Olkuszu nie sprawiły naszym dziewczynkom  problemu, tutaj także  pokonały przeciwniczki ze swoich roczników( Martyna IV, Paulina V ).