Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Rekrutacja uzupełniająca do przedszkola 2021/2022

Utworzono dnia 11.05.2021

Szanowni Rodzice.

Uprzejmie informujemy, że od wtorku, 11 maja 2021r. od godziny 12.00   rozpoczyna się rekrutacja uzupełniająca do przedszkola i zerówki.

Posiadamy jeszcze:

9 wolnych miejsc w oddziale "Zerówka" (dzieci pięcioletnie i sześcioletnie).

 

Wnioski o przyjęcie do zerówki w naszej placówce na rok szkolny 2021/2022 dokonuje się elektronicznie pod poniższym adresem:

 

https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/gminawolbrom

 

 

Po otwarciu systemu należy wypełnić formularz wniosku ze swoją listą wyborów, wydrukować, podpisać i dostarczyć go wraz z załącznikami do szkoły lub przedszkola „pierwszego wyboru”.

Przy wypełnianiu wniosku drogą elektroniczną zostanie automatycznie wygenerowane hasło, dzięki któremu, w powiązaniu z nr PESEL dziecka będą mogli Państwo sprawdzić, czy dziecko otrzymało miejsce w wybranym przedszkolu lub oddziale przedszkolnym.

 

Rodzice/prawni opiekunowie, którzy nie korzystają z komputera i Internetu mogą pobrać wniosek w przedszkolu lub w sekretariacie szkoły, wypełniają go odręcznie i po podpisaniu składają w przedszkolu lub szkole podstawowej „pierwszego wyboru”.

Informacje zawarte we wniosku wprowadzi do systemu informatycznego upoważniony pracownik przedszkola lub szkoły podstawowej.

 

Druki można też pobrać poniżej:

1) Wniosek o przyjęcie do przedszkola

W przypadku zaznaczenia we wniosku odpowiedzi "TAK" przy "Kryteriach organu prowadzącego", należy do wniosku dołączyć odpowiednie załączniki:

2) "Rodzic samotnie wychowujący dziecko (...)" - oświadczenie rodzica samotnie wychowującego dziecko

3) "Oświadczenie rodziców (...)" -​ oświadczenie rodziców pracujących

4) "Dziecko z rodziny objętej opieką ośrodka pomocy społecznej, nadzorem kuratorskim (...)" - oświadczenie o objęciu rodziny opieką ośrodka pomocy społecznej i/lub nadzorem kuratorskim

 

Wypełnione i podpisane druki należy składać w sekretariacie szkoły w terminie od 11 maja 2021r. (od godziny 12.00) do 14 maja 2021r. (do godziny 12.00).

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2021 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 80

W poprzednim tygodniu: 115

W tym miesiącu: 51

W poprzednim miesiącu: 495

Wszystkich: 30405