Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Małopolskie Talenty - Forum Młodych Talentów 2021r

Utworzono dnia 14.05.2021

Szanowni Rodzice, Drogie Uczennice i Uczniowie.

Zgodnie z terminarzem działań projektowych Biuro Merytoryczne projektu Małopolskie Talenty po stronie MCDN zaplanowało realizację Forum Młodych Talentów dla uczniów, którzy w bieżącym roku szkolnym uczestniczyli w zajęciach w Centrach Wsparcia Uczniów Zdolnych oraz dla ich nauczycieli.

Wydarzenie odbędzie się  7, 8, 9 i 10 czerwca 2021r. w godz. 13.00 – 15.30 i, ze względu na bezpieczeństwo uczniów w aktualnej sytuacji epidemicznej, zostanie przeprowadzone z formie zdalnej. Szczegółową informację o podziale uczestników na poszczególne dni Forum, jak również  instrukcję do zalogowania na platformie Microsoft  Teams zostaną przesłane w późniejszym terminie. Do udziału w Forum Młodych Talentów zostaną zaproszeni wszyscy nauczyciele CWUZ kompetencji przedmiotowych. Link do udziału w wydarzeniu zostanie przesłany przez MCDN bezpośrednio na Państwa adresy emaliowe oraz na adresy emailowe, która dzieci podadzą w formularzu zgłoszenia.

Tak jak w poprzednich edycjach, celem Forum jest umożliwienie uczniom kontaktu z inspirującymi osobami, które osiągnęły sukces w młodym wieku, promowanie osiągnięć uczniów zdolnych i ich nauczycieli oraz zwiększenie motywacji uczniów do rozwijania i pogłębiania zainteresowań z zakresu kompetencji kluczowych. Forum stanowi też podsumowanie pracy CWUZ w mijającym roku szkolnym. Zostaną na nim oficjalnie ogłoszone wyniki konkursu na projekt edukacyjny, dlatego szczególnie serdecznie zapraszamy do udziału w Forum uczestników konkursu.

Każdy uczeń, który wyrazi chęć  do udziału  w Forum musi wypełnić indywidulane zgłoszenie.

wzór zgłoszenia w 

Wypełnione formularze zgłoszeniowe muszą być dostarczone do Urzędu (skrzynka przy wejściu od strony rynku) do dnia 21.05.2021 (piątek).

Formularze zgłoszeniowe z adresami mailowymi są konieczne, by wysłać uczniom zaproszenie wraz z linkiem, umożliwiającym wejście na platformę.

 

Informacja o forum jak i formularz są również dostępne na stronie: moos.wolbrom.pl

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Listopad 2021 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 102

W poprzednim tygodniu: 111

W tym miesiącu: 453

W poprzednim miesiącu: 531

Wszystkich: 30312